poniedziałek, 3 czerwca 2013

Coś o nas .

Cześć i czołem ! ;)
Jeśli już trafiłeś na tego bloga, to nie wyłączaj od razu, tylko poświęć chwilkę i przeczytaj te kilka linijek ... Od Ciebie zależy co zrobisz.

Co możesz?


Nie musisz mieć bogatego wujka, być inwestorem z Niemiec, czy bankowcem z Nowego Jorku ... Wystarczy odrobina dobrej woli , uczucia i chęci!
Jak wiemy szerszej liczbie ludności słowo 'charytatywny' kojarzy się z przekazywaniem środków na kraje wysoko cofnięte w rozwoju, biedne dzieci, czy też akcje dobroczynne.
Wszystko się zgadza, my również działamy w podobnym celu, choć niekoniecznie .

Uganda 

'Państwo we wschodniej Afryce nad Jeziorem Wiktorii , o pow. 236 tys. km². Graniczy z Sudanem Południowym, Demokratyczną Republiką Konga, Rwandą, Tanzanią i Kenią. Ludność zajmuje się głównie rolnictwem i hodowlą, kraj słabo rozwinięty' - to powie Ci wikipedia, a co powiedzą inni?
Co powiedzą Ci wolontariusze? - 'To trzeba zobaczyć żeby móc opisać ' .

Nasze cele 

Nie mamy nic do ukrycia! Zbiórka pieniędzy zostanie przeznaczona na przedszkole w Ugandzie, a całość zwieńczona koncertem, który odbędzie się już w drugiej połowie września .
Mało tego, udało się nam już nawiązać współpracę z wieloma ważnymi dla całej akcji osobami. Już na samym początku wielkie podziękowania dla pani Anny Slipko (dyrektorki Ośrodka Kultury) , pani Honoraty Wasowskiej , pana Pawła Dębka , pani Kingi Ekert z MoSuSu oraz dla dyrygenta Oławskiego Chóru Rivendell , pana Jacka Chlebnego .
Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli, a wy nam w tym pomożecie!
Bo nie chodzi o nas, chodzi o innych .
Co jakiś czas będziemy dodawać tutaj najświeższe wiadomości dotyczące zarówno akcji jak i przygotowań do niej !
Do usłyszenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz